Hemen Aramaya Başlayın Ara Gelişmiş Arama
Ankara Sincan Çiçekcisi-Krizantem ve Kırmızı Gül Buketi
Ürün:

Ankara Sincan Çiçekcisi-Krizantem ve Kırmızı Gül Buketi

Fiyat:69 + kdv
Toplam 81.42TL
   
Gönderim Ücreti Ücretsiz Gönderim
Teslimat Süresi: 2 Saat İçinde Teslimat
Ürün Kalitesi: 1.Kalite Elit Üründür
Ödeme Metodları: Kredi Kartı Paypal - Havale Eft
Ürün Kodu: BÇ 11
Bilgilendirme: Ürün Teslim Edildiğinde Telefonla Haberdar Edilir

Lütfen Dikkat: Sitemiz üzerinden satışı yapılan tüm ürünler faturalı ve şirket garantisindedir. Arama motorlarında çiçek, çiçekçi, çiçekçiler gibi kelimelerde karşınıza çıkan sahte sitelere lütfen dikkat ediniz. Ucuz fiyatlara asla inanmayınız. Dilerseniz sitemiz üzerinden her türlü destek alabilirsiniz.

Ankara Sincan Çiçekcisi-Krizantem ve Kırmızı Gül Buketi

Çiçek söz konusu olunca seçenek ve sunum çok olabilir gelin görün ki hiçbir aranjman bir el buketi kadar samimi ve içten havayı yansıtamayabilir her zaman. Beyaz krizantemin canlı ve sade görünümünü kırmızı gülün göz kamaştıran, büyüleyici havasıyla birleştiren şık el buketi. Not; Krizantemlerin yapısı gereği aranjmandaki çiçek adedine tomurcuklar da dahildir.

Bu çiçek buketinde 1. Sınıf kalitede çiçekler kullanılmaktadır. Çiçek yüksekliği yaklaşık 50 cm dir.

5 Adet Kırmızı Gül

40 Adet Beyaz Krizantem

Ambalaj, Kurdele ve Yeşillikler

Etiketler: ankara, sincan, çiçekcisi,

Müşterilerimiz İçin Herşeyi Düşündük


Beraat Çiçek Olarak Hizmetinize Hazırız
15 yıldan fazla süredir Çiçekçilik sektöründe olan şirketimiz hem sanatsal tasarımları hemde ekonomik fiyatlarıyla profesyonel hizmetin sınırlarını zorluyor. Çiçekçilik bizim ek işimiz değil,mesleğimiz... Ankara'nın her bölgesine çiçek siparişi alan şirketimiz 1 saat içinde teslim garantisi ve beğenmezse para iadesi sözü veriyor. Sitemiz üzerindeki tüm çiçekler hergün taze olarak gelen ve bakımı yapılmış elit ürünlerdir. Şirket politikamız gereği bozuk veya yıpranmaya elverişli hiçbir çiçeği müşterilerimize teslim etmiyoruz. Çiçek siparişi vermek istiyorsanız doğru adreste olduğunuzu bilmenizi isteriz. Her türlü sorularınızı çiçek konusunda uzman olan müşteri hizmetlerimize sorabilirsiniz.
Web Tasarım: Çiçekçi Yazılımı | Çiçekçilere özel web siteleri tasarlıyoruz.