Hemen Aramaya Başlayın Ara Gelişmiş Arama

Ödeme Bildirimleri

Siparişiniz için yaptığınız tüm ödemeler anlık olarak bize iletilmektedir. Sorunsuz olarak işleme alınması için Havale-Eft ödemelerinde açıklama yazmanız sürecin akışını hızlandıracaktır.

Kredi Kartı ve Havale/Eft Ödeme Bildirimleri
Siparişiniz kredi kartı üzerinden gerçekleşirse herhangi bir bildirim yapmanıza gerek yoktur fakat Havale/Eft ödemelerini telefon üzerinden bildirirseniz daha hızlı şekilde işleminizi tamamlayabiliriz.

Müşterilerimiz İçin Herşeyi Düşündük


Beraat Çiçek Olarak Hizmetinize Hazırız
15 yıldan fazla süredir Çiçekçilik sektöründe olan şirketimiz hem sanatsal tasarımları hemde ekonomik fiyatlarıyla profesyonel hizmetin sınırlarını zorluyor. Çiçekçilik bizim ek işimiz değil,mesleğimiz... Ankara'nın her bölgesine çiçek siparişi alan şirketimiz 1 saat içinde teslim garantisi ve beğenmezse para iadesi sözü veriyor. Sitemiz üzerindeki tüm çiçekler hergün taze olarak gelen ve bakımı yapılmış elit ürünlerdir. Şirket politikamız gereği bozuk veya yıpranmaya elverişli hiçbir çiçeği müşterilerimize teslim etmiyoruz. Çiçek siparişi vermek istiyorsanız doğru adreste olduğunuzu bilmenizi isteriz. Her türlü sorularınızı çiçek konusunda uzman olan müşteri hizmetlerimize sorabilirsiniz.
Web Tasarım: Çiçekçi Yazılımı | Çiçekçilere özel web siteleri tasarlıyoruz.