Hemen Aramaya Başlayın Ara Gelişmiş Arama
Sincan Düğüne Ferforje Aranjmanı-Beyaz Gerbera Çiçekleri
Ürün:

Sincan Düğüne Ferforje Aranjmanı-Beyaz Gerbera Çiçekleri

Fiyat:118 + kdv
Toplam 139.24TL
   
Gönderim Ücreti Ücretsiz Gönderim
Teslimat Süresi: 2 Saat İçinde Teslimat
Ürün Kalitesi: 1.Kalite Elit Üründür
Ödeme Metodları: Kredi Kartı Paypal - Havale Eft
Ürün Kodu: BÇ 31
Bilgilendirme: Ürün Teslim Edildiğinde Telefonla Haberdar Edilir

Lütfen Dikkat: Sitemiz üzerinden satışı yapılan tüm ürünler faturalı ve şirket garantisindedir. Arama motorlarında çiçek, çiçekçi, çiçekçiler gibi kelimelerde karşınıza çıkan sahte sitelere lütfen dikkat ediniz. Ucuz fiyatlara asla inanmayınız. Dilerseniz sitemiz üzerinden her türlü destek alabilirsiniz.

Sincan Düğüne Ferforje Aranjmanı-Beyaz Gerbera Çiçekleri

Ürün Detayları

Gerbera Beyaz : 35 Adet

 

Nişan ve düğün törenleri, açılışlar ve önemli kutlamalar için sevdiklerinize tebrik amaçlı gönderebileceğiniz Beyaz Gerberalardan Hazırlanmış Ferforje Aranjmanı, son derece şık ve gösterişli bir çiçek aranjmanıdır. Şık bir ferforje içerisinde 35 adet beyaz renkli gerbera çiçeği bulunan bu aranjman ile en içten dileklerinizi iletmek istediğiniz kişilere hoş bir jest yapabilirsiniz.

Müşterilerimiz İçin Herşeyi Düşündük


Beraat Çiçek Olarak Hizmetinize Hazırız
15 yıldan fazla süredir Çiçekçilik sektöründe olan şirketimiz hem sanatsal tasarımları hemde ekonomik fiyatlarıyla profesyonel hizmetin sınırlarını zorluyor. Çiçekçilik bizim ek işimiz değil,mesleğimiz... Ankara'nın her bölgesine çiçek siparişi alan şirketimiz 1 saat içinde teslim garantisi ve beğenmezse para iadesi sözü veriyor. Sitemiz üzerindeki tüm çiçekler hergün taze olarak gelen ve bakımı yapılmış elit ürünlerdir. Şirket politikamız gereği bozuk veya yıpranmaya elverişli hiçbir çiçeği müşterilerimize teslim etmiyoruz. Çiçek siparişi vermek istiyorsanız doğru adreste olduğunuzu bilmenizi isteriz. Her türlü sorularınızı çiçek konusunda uzman olan müşteri hizmetlerimize sorabilirsiniz.
Web Tasarım: Çiçekçi Yazılımı | Çiçekçilere özel web siteleri tasarlıyoruz.